Головна


Кредо : Бути вчителем, який любить 
    дітей, але мудрий у своїй любові;
    
який спонукає своїх учнів вивчати
 те,
що необхідно у житті;
який підбадьорює дитину
в момент
помилки;                          
який підтримає лад і порядок у
 
дитячому колективі,
 
допомагаючи
 
дитині йти власним
шляхом
саморозвитку
».Освіта: Вища

Спеціальність: вчитель французької та англійської мов 
Педагогічний стаж: 4 роки

                                       Любі друзі!    

         Вітаю вас на своєму персональному блозі. 

 Сподіваюсь, Вам буде цікаво подорожувати його сторінками, знаходити для себе щось нове, поглибити знання із англійської мови, разом зі мною пережити певні події з життя вчителя або згадати про те, що було цікавого і незабутнього. Маю надію, Ваша подорож буде корисною. 

Звуть мене Бушуляк Інна Василівна. У2013 році закінчила Чернівецький Національний Університет  ім. Ю. Федьковича, де здобула кваліфікацію вчителя  французької та англійської мови і літератури. Після закінчення університету, вже майже 5 років, працюю вчителем англійської мови у Слобідському НВК. Сподіваюсь, що кожен, хто завітає на мій блог, знайде для себе щось корисне та цікаве. Це, насамперед, матеріали з викладання англійської мови, підготовка до предметних олімпіад та конкурсів, організація роботи з обдарованими учнями тощо.

Приємного Вам спілкування і сонячного настрою на кожен день!

Я – педагог і особистість
Щаслива людина, у кого в душі зібрано велика кількість скарбів. І у неї є натхнення допомогти  їх збирати  зростаючій дитині. Сіячі розумного, доброго та вічного – говорять про вчителів. Від них – все найкраще в людині. Професія вчителя - багатогранна. Вчитель і наставник, і актор, і лікар, і будівельник, і … проста людина зі своїми радощами та турботами.
Моя мрія дитинства – бути вчителем. І ось - мрія здійснилася . Мій перший день у школі… Я хвилювалася як ніколи і в той же час розуміла, що не маю права цього показувати оточуючим.
 Мій вчительський шлях триває 5 шкільних років. Я – вчитель англійської мови і моя перевага в тому,  що мій урок відкриває перед учнями аспекти з різних сфер життя народу з великою культурною спадщиною. Таким чином, всі мої зусилля направлені на формування у школярів позитивного ставлення до вивчення англійської мови, розвиваючи їх інтелектуальні вміння.
У цьому вирі педагогічної діяльності важливо не схибити, не загубити жодної дитячої душі, тому я не маю жодного права зупинятися на досягнутому. Я повинна рухатися вперед, повинна вчитися, розвиватися, вдосконалювати свою педагогічну майстерність.
Свого часу Платон сказав: «Майстрами не народжуються, ними стають». І я наполегливо йду до цієї мети, адже обрана мною професія – це щоденне навчання. Тільки так я набуду компетентності, досягну вершин педагогічної діяльності і матиму змогу формувати учня не як носія компетентностей, а, насамперед, як людину.                             
Завжди вселяю в учнів віру у себе, у свої сили, досягнення. Діти тягнуться до мене, довіряють, поважають, як учителя закоханого у свою професію, який має високий професіоналізм та відповідальність. Я - сучасний учитель, творча особистість, тому кожен мій урок учні чекають з нетерпінням, бо щоразу він перетворюється на цікаву виставу - гру, співи, декламування віршів, роботу у групах, поєднання з рухами та навіть танцями. Як можна не любити англійську мову, коли у нас такий вчитель,- сказав один з моїх учнів.  На уроках учні можуть вільно висловлюватися, пропонувати свої ідеї та навіть самі виступати в ролі вчителя. При цьому завжди прищеплюю любов до іноземної мови, виховую в дітей високі моральні якості, враховую індивідуальні особливості та нахили кожної дитини, прищеплюю громадські чесноти.
Найбільша моя гордість – Кожукар О. учениця  ΙΙ етапу Районної олімпіади з англійської мови та І місце з Наукової роботи..
Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення – це мужність продовжувати боротьбу.
Я – мрійник та оптиміст, наполеглива, ерудована людина, яка своїм прикладом спонукає учнів до самовдосконалення. Завжди виховую в собі такі риси як: відповідальність, чесність, доброзичливість та уважність до людей.
Англійська мова наче міст, що зближує різні культури. Давайте будувати мости, а не зводити стіни.

1 комментарий:

 1. Добрий день.
  Я Дмитро, 41 рік. Я шукаю репетитора румунської.
  Я вчу мову півроку, маю рівень приблизно В1, словниковий запас біля 4.000, розумію перекладені на румунську нескладні фільми, але не можу говорити швидко, часто підбираю слова.
  Мова потрібна для присяги (через півроку), і просто для себе: буду кілька тижнів у Румунії.
  Таким чином, мені потрібен вчитель як співрозмовник, який буде переважно слухати, і мало пояснювати.
  Скільки ви берете за 60хв?
  Займатися треба по інтернету.
  dmytrokravchenko@gmail.com
  Viber/WhatsApp: +380632430072
  Skype: lucky_turist

  ОтветитьУдалить